Hizmetlerimiz
ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

Önce Müşteri!

 

Aluminyum profil ve mimari sistem pançları  üreten firmamız , üretiminizde gösterdiğiniz özeni tüm tasarım ve uygulamalarında Verimlilik, Güvenlik ve Teknoloji  uygulayarak size çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

 İnavasyon Imax için bir zorunluluktur.

Aluminyum panç kalıplarında profilinize yapılacak işlem için en uygun kalıp çeliğini kullanarak vakum fırınlarında istenen teknik şartlara  en uygun ısıl işlemi süreci tamamlanır .

Firmamız alanında uzman tasarım ekibiyle son teknoloji programlar kullanır. CAM/CAD vb programları kullanarak 3D modelleme sistemiyle çözümlerini sunar.

Ürünlerimizin üretim öncesi aşamasında verimlilik ve güvenlik açısından düşünerek, Aluminyum  Panç & Pres siparişleriniz için size en uygun tasarımı tasarlar . Ürünlerimiz ve parçaları lazer ile yazılarak etiketlenmiştir . Ürünlerimizin uzun süre yolculuk ya da depo şartlarını öngörerek, logolu ahşap sandıklarda paketlemesini gerçekleştiriyoruz. Firmanıza özel gümrük mevzuatlarına uygun paketleme sandıkları hazırlıyoruz. Korozyon gibi dış etkenler  için özel yüzey kaplama sıvıları kullanıyoruz.

Imax geniş ürün çözüm havuzuyla sizlere rekabetçi çözümler sunar.

Müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak için yeni projeler ve yeni sorunlarla kendimizi geliştirmekten onur duyuyoruz . SIKÇA SORULAN SORULAR
Merak Ettikleriniz


SERVİS GARANTİMİZ
             Yenilikçi, Güvenilir, Hızlı Çözümler
+90
(262) 354 22 17
Yanık Mahallesi
Meselik1 Sokak No:67
Sapanca-Sakarya
HABERLER’
ALUEXPO 10-12 EKİM 2019
1.06.2019
T?M HABERLER
IMAX ALUMINIUM PUNCHING SYSTEMS Copyright © 2015 -2023
Dzenleme ve Programlama xaysoft.com.tr